KONST / Litografier / Litografier 14634003
nr 1463 4003
Litografier
5 st, Julius. Signerad, numrerad 29/50. Bildmått: 24x21cm, yttermått inklusive ram: 49x35cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:46:43
23/4 21:34:45
25 apr